Forrás:

Weborvos

Rovat:

Aktuális
Becsült olvasási idő: 1 perc
Tisztújítás a Gyógyszer-nagykereskedők Szövetségénél, új elnököt választottak

A szövetség elnöki posztján Feller Antalt a korábbi alelnök, Kaló Tamás, a PHOENIX Pharma Zrt. vezérigazgatója váltotta, írja a Weborvos.

2025. január 21-én megtartott közgyűlésén új tisztségviselőket választott  elnökségébe a Gyógyszer-nagykereskedők Szövetség.

A szövetség új elnöke Kaló Tamás, korábbi alelnök, a PHOENIX Pharma Zrt. vezérigazgatója, kereskedelmi igazgatója, a szövetség új alelnöke, egyben új elnökségi tagja Füzesi Judit, a Hungaropharma Zrt. vezérigazgatója lett.

Az elnökség tagjai:

Danis Ádám, a Bellis Egészségtár Kft. ügyvezető igazgatója

Dr. Király Erzsébet, a Csanád Pharma Kft. ügyvezető igazgatója

Ujlaky Zoltán, az Euromedic-Pharma Zrt. üzletfejlesztési igazgatója

Dr. Csőke Roland, a Medimpex-Gyógyszer Zrt. vezérigazgatója

Kovács Péter, a Pharmaroad Zrt. operatív vezérigazgatója

Dr. Bódis Csaba, a Viridis-Pharma Kft. ügyvezető igazgatója

Vargáné Waldmann Mónika, a W-Pharma Kft. ügyvezető igazgatója. 

A további tisztségviselők a Weborvos portálján.

Borítókép: Kaló Tamás a GYNSZ új elnöke (forrás: GYNSZ)

Kvízek
Kiemelt rovataink