Az V. Gyógyszerész Köztestületi Napok alkalmából idén is kitüntetéseket adományozott a kamara – olvasható az mgyk.hu-n. A következők kaptak elismerést:
MAGYAR GYÓGYSZERÉSZ KAMARA ARANYÉRME
- Dr. Kóró József
PRO PRAXIS PHARMACIAE
- Dr. Kerekes Péter
- Dr. Kovács Georgina
- Dr. Kovács Márta
- Dr. Metál Gábor
- Dr. Órás Zsuzsanna
PRO HOMINE NOBILE PHARMACIAE
- Bodnárné dr. Károlyi Ibolya
- Dr. Berze Gábor
- Magyarné dr. Pintér Gabriella
- Dr. Sóki András
- Dr. Szalay Lászlóné dr. Szabó Anna Katalin
TANTUS AMOR OPERIS PHARMACIAE
- Dr. Csótó Mihály
- Faragó Józsefné dr.
- Légrádi Sándorné dr.
- Dr. Rácz Zoltánné dr. Czakó Zsuzsanna
- Prof. Dr. Stampf György (tavaly nem vette át betegsége miatt)
- Zacher Sándorné dr.
PRO PHARMACIAE
- Dr. Vetsey-Körmendi Ágnes
Egy másik cikkben bemutatják a „Gyógyszerészek a művészetért – 2014” pályázat nyerteseit is.
