A Magyar Gyógyszerészi Kamara kétnapos rendezvényén tematikus blokkokban tárgyalják a szakma számára kiemelten fontos témaköröket.
Pénteken a délelőtti miniszimpozium a gyógyszertári marketingé: 10.30 és 13 óra között szóba kerül a logisztika éppen úgy, mint a vitatható gyakorlatok, vagy a gyógyszerészi kamara marketing ad hoc bizottságának munkája. Délután az idős kor és a gyógyszerelés összefüggéseit vizsgálják: hallhatnak előadást a jelenlévők az időskori pszichiátriai betegségekről, emésztőszervi zavarokról, a megváltozott gyógyszerhatásokról, az időskori beteg-együttműködés nehézségeiről.
Szombaton délelőtt a gyógyszertár-tulajdonlás aktuális kérdései, a tulajdonosi program és a kedvezményes hitelkonstrukció kerülnek terítékre, míg délután a kompetenciarendezés új útjait vitatják meg a jelenlévők.
A részletes programot ide kattintva érheti el
