Milyen online lehetőségei vannak egy gyógyszercégnek ismertsége, megbecsülése és bevétele növelésében? Hogyan lehet a digitális és a kommunikációs stratégiát összehangolni? Hogyan érdemes szponzorált tartalmakat megjeleníteni? Milyen szerepe lesz a digitális eszközöknek a jövő orvoslásában?
Február 27-én megválaszoljuk a kérdéseket!
Digitális orvos, digitális páciens
2014 első Gyógyszerkommunikációs konferenciáján a gyógyszeripar digitális lehetőségeit járjuk körül.
Amikről biztosan szó lesz:
- A digitális eszközök és az online kommunikáció egyre nagyobb jelentőséggel bírnak a gyógyszerkommunikáció területén is. Mik a legnagyobb jogi buktatók? Milyen módon lehet jogszerűen használni a digitális technológia kínálta innovatív eszközöket?
- Szabad-e, és lehet-e advertorialt vagy szponzorált tartalmat megjeleníteni online szerkesztőségi tartalmakban?
- RTB (Real Time Bidding) - új technológia az online felületérékesítésben. Mi ez, mikor használjuk?
- Milyen a jó e-DM? Tippek, trükkök.
- E-mail marketing felsőfokon. Optimalizált email a konverzió növelésére.
- Milyen legyen egy jó landingpage, ha már sikerült odacsalogatni az olvasót?
- Egy orvosi jövőkutató látomásai – Meskó Bertalan, orvosi jövőkutató
- Önjáró banner - Hogyan lehet többszörös javulást elérni a szokásos átkattintási rátához képest perszonalizált bannerekkel és ajánlórendszerekkel?
Előadóink lesznek:
- dr. Meskó Bertalan – orvosi jövőkutató
- Szabó Ákos – Adaptive Média
- dr. Marosi Zoltán - Oppenheim Ügyvédi Iroda, Magyar Reklámszövetség
- Kerti Attila – Maximize
