Becsült olvasási idő: 1 perc
Itt a tájékoztató a rezidensek és fiatal szakgyógyszerészek utáni támogatás igényléséről

Tájékoztatót tett közzé honlapján az OEP a rezidensek és a fiatal szakorvosok, szakgyógyszerészek 2016. január elejétől étvényes új támogatási rendszerével kapcsolatos teendőkről és egyéb tudnivalókról.

A támogatási program koordinációjáért az Országos Egészségbiztosítási Pénztár a felelős  - e minőségükben teszik közzé a tájékoztatót az  igénylésre jogosultak köréről, az igénylés menetéről, valamint a támogatás kifizetéséről – magyarázzák az oep.hu-n.

 „A támogatás igénylése a fiatal szakorvost vagy kórházi, klinikai szakgyógyszerészt foglalkoztató egészségügyi szolgáltatók által elektronikusan kitöltendő kérelemnek az OEP részére elektronikus úton való benyújtásával történik, első alkalommal 2015. december 10-ig” emlékeztetnek. S a két letölthető dokumentum

mellett megadnak egy mailcímet is, ahova a fennmaradó kérdéseikkel fordulhatnak: [email protected].

 

Kvízek
Kiemelt rovataink