A Magyar Gyógyszerésztörténeti Társaság (MGYTT) idén július 9-12. között rendezi meg hagyományos nyári egyetemét, ezúttal egy egyetemi városban, Szegeden.
Július 10-én délelőtt a szakmai előadások a gyógyszerkincs változásaira fognak fókuszálni, míg este egy kötetlen beszélgetés kapcsán fórum a generációváltás lesz a téma – írják a társaság honlapján. A kísérőprogramok "Szeged híres város" címmel a város érdekes legendáit mutatják be. Természetesen nem maradhat el a Szegedi Gyógyszerésztudományi Kar és az ottani gyógyszerészképzés történetének bemutatása sem.
A részletes programtervezetet és a jelentkezési lapot a társaság honlapján érhetik el.
