Szerintük Hszi Csin-Ping, a Kínai Kommunista Párt főtitkára és az ország elnöke elkötelezett eddigi, szigorú lezárásokkal járó Covid-politikája folytatása mellett.
Az utóbbi hetekben Kínában egyre többen betegedtek meg a koronavírustól, néhány városban ennek ellenére lazítják a kijárási szabályokat és a karanténkötelezettségre vonatkozó előírásokat. Az országban 2020 eleje óta korlátozások vannak életben a koronavírus-járvány miatt – írja a Telex.
