Becsült olvasási idő: 1 perc
Kivonták a forgalomból az étvágyfokozót

Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) a júniusi felfüggesztés után most ki is vonta a forgalomból az étvágyhozóként is használt gyógyszert minőségi hiba miatt.

A kulcsos tartalmak megtekintéséhez regisztráció (gyógyszerészi, vagy szakdolgozói nyilvántartási szám megadása) szükséges. A regisztráció ingyenes és csak 2 percet vesz igénybe.
Kvízek
Kiemelt rovataink