2015. április 11-én ötödik alkalommal rendezték meg Budapesten az Év Gyógyszerészhallgatója - Gyógyszerészi Gondozási-, Betegtanácsadási Versenyt – idézik fel. Idén a „Krónikus degeneratív mozgásszervi betegségek: osteoporosis, osteoarthrosis” témakörben mérettettek meg a hallgatók a Magyar Gyógyszerészi Kamara székházában kialakított képzeletbeli officinában.
A szakértő zsűri véleménye alapján a verseny győztese, így „2015. Év Gyógyszerészhallgatója” Bordás Nóra, ötödéves szegedi gyógyszerészhallgató lett. A második helyezett Földes Zsuzsa (DE, V. évfolyam.), a harmadik helyezett a pécsi Maczkó Péter (PTE, IV. évfolyam) lett – olvasható a pharm.u-szeged.hu-n.
