„A Magyar Gyógyszerészi Kamara elindítja kamarai tagoknak szóló továbbképzéseit – írják a kamara honlapján. – Az első továbbképzésekre ’Tárgyalástechnika’ témakörben kerül sor. A továbbképzést az EMK közreműködésével a Semmelweis Egyetemen került akkreditálásra. A továbbképzés szabadon választható, két napos, tréning jellegű, 32 kreditpont értékű. Első alkalommal a továbbképzést Budapesten tartjuk, majd a jelentkezések függvényében, a területi szervezetekkel együttműködve az ország különböző térségeibe is elvisszük a továbbképzést. A továbbképzés címe: Tárgyalástechnika harvardi alapokon – mert nincsenek született tárgyalók.”
Időpont: 2015. június 15-16. (hétfő-kedd) 9:00-17:00 óra., egyszerre 22-en férnek be, ennek figyelembevételével kérik a jelentkezést, melynek részletei megtalálhatók az mgyk.hu-n.
