Becsült olvasási idő: 0 perc
Több százezret lopott a patikából

Lezárult a nyomozás azzal a 64 éves mohácsi nővel szemben, aki egy éven át rendszeresen tulajdonított el kisebb pénzösszegeket munkáltatójától. A rendőrség az ügyben vádemelési javaslattal élt, írja a BAMA.

A Mohácsi Rendőrkapitányságon egy gyógyszertár tulajdonos feljelentése alapján március 26-án indult büntetőeljárás, melynek során a bólyi férfi elmondta, hogy az év elején esedékes adóbevallás kapcsán elvégzett könyveléskor tűnt fel a nagyobb összegű hiány. Ezt követően figyelni kezdte az üzleteiben lévő kasszagépeket, melyek fiókjaiban elhelyezett bevételekből rendszeresen kisebb összegek tűntek el.

A rendőrök a feljelentést követő néhány órán belül elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 64 éves alkalmazottat, akitől az elfogásakor egy pénztárcában tárolva több százezer forintot foglaltak le. A feltételezett elkövető gyanúsítotti kihallgatásakor feltáró jellegű, beismerő vallomást tett, írja a lap.

Kvízek
Kiemelt rovataink