Becsült olvasási idő: 0 perc
Új elnökségi tagok a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaságban

Októberben változások történtek a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság (MGYT) Elnökségében.

Dr. Télessy István szervezési alelnök lemondása miatt, az MGYT kibővített vezetősége, az alapszabály 20.3 pontjának megfelelően – a következő tisztújító küldöttközgyűlésig terjedő időre – megbízott szervezési alelnöknek Farkasné dr. Tompa Ildikót választotta meg.

Az elnökség javaslatát elfogadva, a kibővített vezetőség új elnökségi tisztségként, elnökségi tanácsadónak dr. Rádóczyné dr. Kovács Zsuzsanna megválasztását támogatta.

Részletes információk az MGYT honlapján

Kvízek
Kiemelt rovataink