Becsült olvasási idő: 0 perc
Új stratégiai igazgató a Richternél

A Richter bejelentette, hogy 2016. szeptember 5-től Orbán Gábort nevezték ki a társaság stratégiai igazgatójanak, aki egyúttal az ügyvezetőség tagja is – írja meg a Portfólió.

Az egykori adó-és pénzügyekért felelős államtitkárt, Orbán Gábort nevezték ki a Richternél, aki tavaly szeptembertől a Rothschildnál dolgozott tanácsadóként – erősítették meg a Porfólió megkeresésére. A Richternél a lapnak elmondták azt is, hogy a befektetők számára egyre fontosabb a vállalati stratégiájának megvalósítása, a volt államtitkár a stratégiai projekteket fogja koordinálni, felügyelni.

Orbán Gábor az International Centre for Economic Growth európai központjában kezdte makrogazdasági elemzőként, majd később az MNB és az EKB közgazdászaként, valamint az Aegon Alapkezelő portfólió menedzsereként és kötvényüzletág-vezetőjeként dolgozott.

Kvízek
Kiemelt rovataink