Az értekezleten – amely dr. Hankó Zoltán országos elnök megnyitójával kezdődött – egy kivétellel valamennyi területi szervezet képviselője részt vett. A területi elnökök a TEÉ elnökévé dr. Nyíri László Borsod-Abaúj Zemplén megyei elnököt, alelnökévé dr. Ádám György Nógrád megyei elnököt, dr. Nagy Vilmos Pest megyei elnököt és dr. Váczi Donát Győr-Moson-Sopron megyei elnököt választották.
A TEÉ részletesen foglalkozott az Elektronikus Egészséágügyi Szolgáltatási Tér és ezen belül az e-recept-rendszer helyzetével, és konszenzussal állásfoglalást fogadott el a témában.
A Területi Elnökök Értekezlete álláspontja a gyógyszerellátás biztonságáról az MGYK honlapján
