Becsült olvasási idő: 0 perc
Vándorgyűlés áprilisban

A Magyar Gyógyszerészi Kamara Oszágos Elnöksége és Pest Megyei Szervezete április első hétvégéjén szervezi meg a Vándorgyűlést.

A kamara honlapján közölt tervek szerint a vándorgyűlés programjában a többi közt szerepel:

  • a gyógyszertárak költségracionális működését elősegítő bizottság programalkotó megbeszélése a területi szervezetek elnökeinek részvételével,
  • az etikai bizottságok és az etikai kollégium megbeszélése a kódex módosításáról és a bizottságok munkájáról a kollégium és az etikai bizottságok vezetőinek részvételével,
  • a kamara közgazdasági bizottságának megalakítása,
  • a kamarai szabályzatok módosítási javaslatainak megbeszélése,
  • a tulajdonosi program állásáról szóló beszámoló.
Kvízek
Kiemelt rovataink