Átadták az állami kitüntetéseket és díjakat
Áder János köztársasági elnök megbízásából Kásler Miklós miniszter és Rétvári Bence államtitkár kiemelkedő tevékenység elismeréseként Magyar Érdemrend Lovagkereszt és Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetéseket adott át.
Kitüntetések nemzeti ünnepünkön
Rétvári Bence, az EMMI miniszterhelyettese és Fekete Péter, kultúráért felelős államtitkár augusztus 20-a alkalmából Magyar Arany Érdemkereszt, Magyar Ezüst Érdemkereszt, Magyar Bronz Érdemkereszt állami kitüntetéseket, valamint Móra Ferenc-, Pauler Gyula-, Szinnyei József-díjakat adott át a Pesti Vigadóban.
