Mellékhatásokra vadásznak a debreceni kutatók

Mellékhatásokra vadásznak a debreceni kutatók

A gyógyszerek okozta környezetszennyezés ellen is dolgoznak ki módszereket az elkövetkező két évben a debreceni egyetem kutatói – írja az MTI.