Már 1500 patikában van kizárólag biztonságos étrend-kiegészítő
Már több mint 1500 gyógyszertár csatlakozott a Biztonságos étrend-kiegészítő programhoz, derül ki a köztestület honlapján a Magyar Gyógyszerészi Kamara februári elnökségi üléséről közölt információból.
