"Fellebbezést nem, csak bírósági keresetet lehet benyújtani"
A fellebbezés könnyen és egyszerűen használható eszköz arra, hogy lehetőségünk legyen bebizonyítani azt, hogy egy adott ügyben nekünk van igazunk és a hatóság tévedett. Ezt az eszközt most elvesztettük, írja a HGYSZ.
