A Candida-diéta már a múlté

A Candida-diéta már a múlté

Jó pár évvel ezelőtt úgy tekintettek a Candida albicans élesztőgombára, mint számos panasz okára. Ma már másként értékelik a „gombás” állapotot és másként végzik a terápiát a szakemberek. A Candida-diéta már „kiment a divatból”, de tény, hogy a megfelelő táplálkozás – a bélflóra befolyásolása révén – kiküszöbölheti a nemkívánatos gombás infekciók kialakulását.