Egyre veszélyesebb kórokozók a gombák

Egyre veszélyesebb kórokozók a gombák

Nem csak a baktériumok, a gombák is egyre ellenállóbbak az ellenük használt szerekre, számol be a Guardian cikke alapján a 444.hu.