Elfogadták a patikai hitelprogramot

Elfogadták a patikai hitelprogramot

Megtárgyalta és elfogadta a kormány a többségi gyógyszerészi tulajdon elérését segítő patikai hitelprogramról szóló előterjesztést, jelentette be Giró-Szász András kormányszóvivő csütörtökön a Parlamentben tartott sajtótájékoztatón.