Iskolabüfé fesztivál
November 25-én fesztiválra invitálja az iskolabüféket üzemeltető vállalkozókat, iskola-egészségügyben dolgozókat, tankerület vezetőket, pedagógusokat és az egészséges táplálkozás iránt elkötelezett szülőket és gyerekeiket az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI).
A 7. osztályosok ingyen kapják
Csak igényelniük kell a szülőknek, és szeptember 13-ig térítésmentesen megkaphatja 7. osztályos lányuk a védőoltást, írja a Népszava.
