A cukorbetegek is ehetnek jókat karácsonykor

A cukorbetegek is ehetnek jókat karácsonykor

A karácsonyi menü összeállítása a legtöbb embernek sok fejtörést okoz, pláne, ha ételérzékeny, esetleg valamilyen betegséggel küzdő is ül az asztalnál. Szarka Dorottya, a Cukorbetegközpont dietetikusa szolgált hasznos tanácsokkal.