A szakellátásban dolgozó orvosok és a kórházi gyógyszerészek véleményére is számít a kormány

A szakellátásban dolgozó orvosok és a kórházi gyógyszerészek véleményére is számít a kormány

Az intézményvezetők után a szakellátásban dolgozó orvosok és kórházi gyógyszerészek előtt nyílik meg a lehetőség arra, hogy hét napon keresztül kifejthessék álláspontjukat az egészségügyi ellátórendszer hatékonyabbá tételével kapcsolatban, közölte a szaktárca.