Új adót vetne ki a gyógyszeripar szereplőire a szlovák kormány

Új adót vetne ki a gyógyszeripar szereplőire a szlovák kormány

Új adót vetne ki a gyógyszeripar szereplőire a szlovák kormány, fizettetne az orvosoknak juttatott különböző adományok után - számolt be a Hospodárské Noviny (HN).