A gyógyszergyártók munkájának elismerése a megállapodás
A magyar gyógyszeripari teljesítmény elismerésének tekinti a Magyarországi Gyógyszergyártók Országos Szövetsége (Magyosz), hogy stratégiai megállapodást kötött velük a Külgazdasági és Külügyminisztérium, jelentette ki a szövetség elnöke szerdán az M1 aktuális csatornán.
