Kubai koleraveszélyre figyelmeztet a Külügyminisztérium

Kubai koleraveszélyre figyelmeztet a Külügyminisztérium

Kuba több pontján kolera megbetegedéseket észleltek, a betegek között több külföldi is van - közölte a Külügyminisztérium konzuli szolgálata csütörtökön.