Elindult az OGYÉI második lakossági médiakampánya

Elindult az OGYÉI második lakossági médiakampánya

November 20–24-e között zajlik több uniós tagállammal egyszerre az OGYÉI lakossági médiakampánya, amelynek célja, hogy minél többen jelentsék a feltételezett gyógyszer-mellékhatásokat.