Varga Mihály: A magyar gyógyszeripar megerősödve jött ki a válságból

Varga Mihály: A magyar gyógyszeripar megerősödve jött ki a válságból

A magyar gyógyszeripar megerősödve jött ki a válságból, írta Varga Mihály pénzügyminiszter a Magyarországi Gyógyszergyártók Országos Szövetségével történt hétfői egyeztetés után a közösségi oldalán.