Minden várakozást túlteljesített a Richter a harmadik negyedévben
Idén a harmadik negyedévben az elemzői várakozásokat jelentősen meghaladóan nőtt a Richter árbevétele és nyeresége: az árbevétel 38,3 százalékkal 217,8 milliárd forintra, az adózott nyereség több mint duplájára, 82,1 milliárd forintra nőtt az előző év azonos időszakához képest - közölte a Richter Gedeon Nyrt. a tőzsde honlapján kedden.
Orbán Gábor: Tíz százalékkal nőhet idén a Richter nyeresége
Árfolyamhatás nélkül, a működési környezet változatlansága esetén idén 10 százalékkal nőhet a Richter nyeresége forintban számolva, az árbevétel növekedése biztosan kétszámjegyű lesz - mondta Orbán Gábor vezérigazgató a gyógyszeripari vállalat második negyedéves eredményeit értékelő sajtótájékoztatón szerdán Budapesten.
A vártnál jobban nőtt a Richter árbevétele a második negyedévben
A Richter Gedeon Nyrt. 119,9 milliárd forint konszolidált árbevételt ért el idén a második negyedévben, ami 8,5 százalékkal nagyobb az előző év azonos időszakában elértnél – közölte a gyógyszeripari vállalat a Budapesti Értéktőzsde honlapján kedden.
Jó eredményekkel zárta a Sanofi az első negyedévet
A francia gyógyszergyár pénteken bejelentette, hogy értékesítési árbevétele az első negyedévben 6,2 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit és elérte a 8,4 milliárd dollárt, írja a Napi.hu.
