A betegek harmadának van neurológiai tünete a Covid-19 után

A betegek harmadának van neurológiai tünete a Covid-19 után

Kutatások tanulsága szerint a Covid-on átesett betegek közel harmadánál mutatkoznak hosszú távú neurológiai, vagy pszichiátriai tünetek. Dr. Mező Anita, a Neurológiai Központ neurológusa a kutatási eredményekről és a neurológiai kivizsgálás jelentőségéről beszélt.