Egerbe vezetett a gyógyszerészettörténet
Július 6-9. között 60 résztvevővel lezajlott Egerben a XIV. Gyógyszerésztörténeti Nyári Egyetem, amelynek kerettémáját a gyógyszertári szerepkörök, gyógyszerészi munkakörök történeti áttekintése adta.
Tárt kapuk: Nyári Egyetem
A Magyar Gyógyszerésztörténeti Társaság (MGYTT) idén is megrendezi hagyományos Nyári Egyetemét. A rendezvényt éppen 10 éve, 2003-ban hívta életre a társaság alapító elnöke, Dr. Grabarits István.
X. Gyógyszerészettörténeti Nyári Egyetem
Kalocsán rendezik meg a szervezők a jubileumi nyári szabadegyetemet – adja hírül a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság Ifjúsági Bizottsága.
