2019 az öngondoskodás éve
A Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság idén negyedik alkalommal, szakmai rendezvény megtartásával ünnepelte a Gyógyszerészek Világnapját, ahol bejelentették: 2019 az öngondoskodás éve lesz.
A Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság idén negyedik alkalommal, szakmai rendezvény megtartásával ünnepelte a Gyógyszerészek Világnapját, ahol bejelentették: 2019 az öngondoskodás éve lesz.
