Itt a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ
A Magyar Közlönyben megjelent, hogy augusztus 1-i hatállyal megszűnik az OGYÉI, amelyet beolvasztanak az NNK-ba, írja a Népszava.
MOGYE-ügy: többen tiltakoztak, mégis megszavazták
Mind a Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem (MOGYE), mind pedig a marosvásárhelyi Petru Maior Egyetem szenátusa megszavazta szerdán a két oktatási intézmény egyesülését.
