Már csak online rendezvények tarthatók az egészségügyben
A koronavírus-járvány további terjedésének megakadályozás érdekében Kásler Miklós emberi erőforrások miniszter megtiltotta az egészségügyi, szociális és köznevelési ágazatban a szakmai tárgyú rendezvények személyes jelenléttel történő megtartását.
