Öngyilkosság a rögzített ár?
A Magángyógyszerészek Országos Szövetsége újjáválasztott elnöke szerint öngyilkosság lenne a vény nélküli orvosságoknál a rögzített ár bevezetése, írja a Világgazdaság.
A Magángyógyszerészek Országos Szövetsége újjáválasztott elnöke szerint öngyilkosság lenne a vény nélküli orvosságoknál a rögzített ár bevezetése, írja a Világgazdaság.
