Nyitottabbak vagyunk az egészségmegóvásra

Nyitottabbak vagyunk az egészségmegóvásra

A Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központjának betegbiztonsági kampányával olyan településekre is sikerült eljutniuk, ahol orvos és gyógyszerész sincsen.