Stratégiai megállapodást kötött  a győri Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház és az MSD

Stratégiai megállapodást kötött a győri Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház és az MSD

Az MSD, a világ egyik vezető innovatív gyógyszeripari vállalatának magyarországi leányvállalata stratégiai megállapodást írt alá a győri Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórházzal. Az együttműködés szorosabbra fűzése nemcsak a közös kutatás-fejlesztési tevékenységet mozdítja elő és a vizsgálatok gyorsabb elindítását teszi lehetővé, hanem elősegíti a betegek számára az innovatív terápiákhoz való korai hozzáférést is.

Stratégiai együttműködési megállapodást kötött a kormány és a Ceva-Phylaxia

Stratégiai együttműködési megállapodást kötött a kormány és a Ceva-Phylaxia

Stratégiai együttműködési megállapodást kötött a magyar kormány és a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. csütörtökön Budapesten.

Stratégiai megállapodást kötött a minisztérium és a kamara

Stratégiai megállapodást kötött a minisztérium és a kamara

A stratégiai partnerségi együttműködési megállapodást Balog Zoltán miniszter és Hankó Zoltán kamarai elnök írta alá.

Új fejezetet nyithat a gyógyszerésztársadalom

Új fejezetet nyithat a gyógyszerésztársadalom

Hat évtizedes kitérő után egyetlen kivétellel valamennyi hazai gyógyszertár életében lezárult a rendszerváltás: a patikákban 50 százalékot meghaladóan gyógyszerészek lettek a tulajdonosok. Többek között ez is elhangzott azon a csütörtöki sajtótájékoztatón, ahol azt is bejelentették: új stratégiai megállapodást köt a Magyar Gyógyszerészi Kamara (MGYK) és a kormány.

Stratégiai megállapodást kötött a Servier-vel a kormány

Stratégiai megállapodást kötött a Servier-vel a kormány

A Servier Hungaria francia gyógyszeripari vállalattal kötött stratégiai partnerségi megállapodást pénteken a kormány. A dokumentumot Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter, valamint Michel Eschenbrenner, a Servier Hungaria Kft. ügyvezető igazgatója írta alá a vállalat budapesti gyógyszerkémiai kutatóintézetében.