Nőtt az édesítőszerek elfogadottsága
A hazai felnőtt lakosságnak már kétharmada fogyaszt valamilyen édesítőszert – derült ki a Szinapszis, friss, reprezentatív kutatásából.
Vitán felül édesít
A sztíviával folytatja az édesítőszerekről, cukorpótlókról, valamint az ezekkel kapcsolatos tévhitekről szőlő sorozatát a Ködpiszkáló blog gyógyszerész szerzője.
