Megkezdődött a magyar orvosok és gyógyszerészek világtalálkozója

Megkezdődött a magyar orvosok és gyógyszerészek világtalálkozója

Megkezdődött a magyar orvosok, gyógyszerészek és szakdolgozók VIII. világtalálkozója csütörtökön Pécsen. A Gyógyítás világrendje címmel meghirdetett négynapos eseményen a hivatás, a kultúra, a család és a társadalom kérdéseit tűzik napirendre.