Kiugró mértékben nőtt a vitaminfogyasztás a járvány alatt

Kiugró mértékben nőtt a vitaminfogyasztás a járvány alatt

Egymillió csomag immunerősítőt és nyolcmillió csomag vitamint vásároltak a magyarok tavaly a nagyáruházakban és a drogériákban, ami kiugró növekedés 2019-hez képest, írja a Növekedés.hu.