Inkább ijesztgetés a szúnyogok által terjesztett betegség

Inkább ijesztgetés a szúnyogok által terjesztett betegség

Szlávik János, a Dél-pesti Centrumkórház infektológiai osztályának főorvosa szerint a nyugat-nílusi lázzal fertőzöttek egy százaléka kerül kórházba, írja a Magyar Nemzet.