Becsült olvasási idő: 0 perc
Gyógyszerész fórumok a patikatulajdonlásról

Hét helyszínen szervez tájékoztató konzultációkat a patikai tulajdonszerzés lehetőségeiről a Magyar Gyógyszerészi Kamara. 

Budapesten, Debrecenben, Egerben, Kaposvárott, Szegeden, Székesfehérváron és Szombathelyen szervez gyógyszerészi fórumot a Magyar Gyógyszerészi Kamara a patikai tulajdonszerzésről. 

A fórumok programja:

- A gyógyszertár legyen a gyógyszerészeké! (Dr. Horváth Zsolt miniszteri biztos)

 - A tulajdonosi program kamarai nézőpontból (Dr. Hankó Zoltán, az MGYK elnöke)

 - A Patikaalap a tulajdonrendezés szolgálatában

  • Hogyan vehető igénybe a Patika Hitelprogram? (Urbán Zoltán, az MFB vezérigazgató-helyettese)
  • Hogyan vehető igénybe a Patika Tőkeprogram? (Jávor László, a KvfP Zrt. vezérigazgatója)

 - Kérdések, válaszok

További részletek, időpontok és helyszínek a kamara honlapján

 

Kvízek
Kiemelt rovataink