Budapesten, Debrecenben, Egerben, Kaposvárott, Szegeden, Székesfehérváron és Szombathelyen szervez gyógyszerészi fórumot a Magyar Gyógyszerészi Kamara a patikai tulajdonszerzésről.
A fórumok programja:
- A gyógyszertár legyen a gyógyszerészeké! (Dr. Horváth Zsolt miniszteri biztos)
- A tulajdonosi program kamarai nézőpontból (Dr. Hankó Zoltán, az MGYK elnöke)
- A Patikaalap a tulajdonrendezés szolgálatában
- Hogyan vehető igénybe a Patika Hitelprogram? (Urbán Zoltán, az MFB vezérigazgató-helyettese)
- Hogyan vehető igénybe a Patika Tőkeprogram? (Jávor László, a KvfP Zrt. vezérigazgatója)
- Kérdések, válaszok
További részletek, időpontok és helyszínek a kamara honlapján
