Előbb a tulajdont, majd a menedzserjogokat veszi el a kormány

Előbb a tulajdont, majd a menedzserjogokat veszi el a kormány

Nem csupán a tulajdon egy részének kényszereladását írná elő kormány, hanem a társak maradék tulajdonát is leértkelné azzal, hogy egyúttal a döntéseknél is többségi fölényt garantálna a patikusoknak?