Személyes jelenléttel is megtarthatóak a szakmai konferenciák, fórumok
Személyes jelenléttel is megtarthatóak a szakmai konferenciák, fórumok, előadások, továbbképzések, tanfolyamok és tréningek.
MGYK: a vita már a gyógyszerészek kormányzati megítéléséről szól
Az elnökség meghallgatta az elnök kiskereskedelmi különadóval, a Taj-szám bemondására alapozott gyógyszerkiváltással, az egészségügyi dolgozók egyszeri juttatásával és a 2021-es költségvetéssel kapcsolatos beszámolóját, és külön is foglalkozott az elmúlt napokban a szaktárca vezetői és a kamara elnöke között kirobbant vitával.
Indokolatlanul bírálta a kormány döntését a gyógyszerészi kamara elnöke
Elvárható, hogy azok a gyógyszertári hálózatok, nagy patikák – amelyek 25 százalékos vagy annál is magasabb haszonkulccsal működnek – tulajdonosai valamit jutassanak ebből a haszonból egyszeri jutalomként alkalmazottjaiknak
Megkezdődött a hazai koronavírus-vakcina fejlesztése
A Nemzeti Népegészségügyi Központ és a Debreceni Egyetem együttműködésében, az Emberi Erőforrások Minisztériumának támogatásával megkezdődött az új koronavírus-vakcina fejlesztése, közölte a szaktárca.
Klinikai kutatások: nincs ellentét a minisztériumok között?
Nincs ellentét a két minisztérium között a klinikai kutatások jövőjét illetően, írja az Országos Sajtószolgálat útján az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi).
Ára is van a Richter új gyógyszerének

Háromszáz forint lesz a Richter skizofrénia gyógyszerére a magyar patikákban, már csak az Emmi jóváhagyására vár a NEAK, írja a Portfolio a Világgazdaság értesüléseire hivatkozva.
Ónodi elköszönt, Kásler lesz a miniszter
Kásler Miklós lesz az Emberi Erőforrások Minisztériumának vezetője, erősítette meg Ónodi Szűcs Zoltán az MKSZ XXX. kongresszusán.
Távozik Balog Zoltán
Az elmúlt hat évben beletettem a minisztériumi munkába, amit tudok, így ezt nem akarom folytatni, mondja az Origónak adott interjúban Balog Zoltán, a jelenlegi humán tárca jelenlegi vezetője.
Stratégiai megállapodást kötött a minisztérium és a kamara
A stratégiai partnerségi együttműködési megállapodást Balog Zoltán miniszter és Hankó Zoltán kamarai elnök írta alá.
Balog miniszter bemutatta államtitkárait
Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere sajtótájékoztatón mutatta be a minisztérium államtitkárait, közöttük Zombor Gábort, aki az egészségügyet viszi majd.
A kamara is kapott támogatást
105 milliárd forintot osztott ki az Emberi Erőforrások Minisztériuma az első félévben. Mennyi jutott az egészségügyi szervezeteknek?
Egy nap a gyógyszerészeti rendeletek véleményezésére
Június 26-ig véleményezhető az egyes gyógyszerészeti tárgyú miniszteri rendeletek módosításáról szóló EMMI-rendelettervezet.
