Tüntetnek a Teva munkavállalói (Bővítve!)
A munkáltató által adott elfogadhatatlan bérajánlás és az ajánlás mértékének felosztási javaslata miatt hétfő délutánra tüntetést szerveznek a Teva gyógyszergyár munkavállalói Debrecenben.
A kötelező oltások ellen tüntettek
A védőoltások kötelezővé tétele ellen rendeztek tüntetést egyházi és világi egyesületek vasárnap Bukarestben, élő láncot alkotva a parlament épülete előtt, miután a kétkamarás román parlament szenátusa hétfőn csaknem egyhangúlag megszavazta az oltástörvény tervezetét.
Sándor Mária újabb tüntetésre készül
Újabb 12 órás gigademonstrációt szervez a Sándor Mária ápolónő nevéhez kötődő mozgalom, a Magyarország a Magyar Egészségügyért Civil Társaság július elsején, a Semmelweis napon, a Kossuth téren, közölte a NOL.
